Якісні пластикові труби від європейського виробника InstalPlast Lask зі складу у Києві.
Європейська якість - українські ціни.

+38 067 4099975
+38 063 6193415

 (0)

НАША КОМПАНІЯ ПРАЦЮЄ ПІД ЧАС ВОЄНОГО СТАНУ.

Дренажні труби 50-160 мм у бухтах і дренажні колодязі.

Дренажні труби застосовуються у міському та сільському господарстві, у дорожньому будівництві та будівництві спортивних комплексів, для захисту фундаментів та підвалів будівель від води, а також при облаштуванні ландшафтів приватних ділянок та парків. Пристрій дренажу необхідний на землях, де глибина залягання ґрунтових вод вище норми осушення.
Дренажна труба може виготовлятися з ПВХ, ПЕ або ПП. Можуть бути як із перфорацією, так і без. Отвори для води (перфорація, зі стандартною шириною розрізу від 1,3 мм) захищені, тому що знаходяться у западинах хвилі дренажної труби. Ступінь дренажу труби залежить від сектора перфорації в трубі (120°, 220° і 360°)

.

Дренажні труби InstalPlast Lask, в бухтах,  виготовлені з поліетилену (ПЕ) високої щільності (HDPE) і перфоровані по всьому діаметру труби (ступінь перфорації 360º).
Зазвичай дренажні труби поставляються без захисту, що фільтрує, але на замовлення можливе постачання дренажних труб з фільтром з поліпропіленового агрополотна. Кожна бухта закінчується сполучною муфтою.

Діаметри, dn

 50-160 мм

Температура
води: 1 – 45°С

Матеріал: ПЕ

Кільцева жерсткість

SN4

Довжина труби

  в бухті-  50м

Строк служби

≥ 50 років

Характеристики та переваги дренажних труб ПЕ в бухтах:

 

 • Дренажні труби з ПЕ швидко, легко і надійно з'єднуються в розтруб, як за допомогою стандартних фітингів для дренажних труб, так і звичайними каналізаційними фітингами з ущільнювальними гумовими кільцями.
 • Дуже легкі, зручні при транспортуванні та при монтажі.
 • Відсутність всіх видів корозії; дуже стійкі до кислот, лугів і солей.
 • Дренажні труби з ПЕ легко ріжуться - прямо на місці монтажу можна швидко вкорочувати трубу, що зменшує витрати часу та обладнання на її прокладку.
 • Висока електроізоляційність. Виключається виникнення електронної корозії.
 • Монтаж дренажних труб ПЕ в бухтах відбувається набагато швидше, ніж із заліза або бетону.
 • Термін експлуатації - понад 50 років.

Значно менша вага в порівнянні з трубами з чавуну, сталі, ПЕ і ПВХ

Стійкість до динамічних та статичних навантажень, сейсмостійкість

Висока хімічна стійкість, відсутність корозії

Монтаж відбувається без спец. обладнання

Чи не проводять електрику. Немає потреби у захисті.

Автоматичне прокладання дренажних труб у полі.

Схема укладання дренажних труб вручну.

Дренажні колодязі

 

Дренажний колодязь - досить значний елемент дренажної системи. Крім того що колодязі служать для збирання і розгалуження потоків води вони ще потрібні для прочищення і відкачування мулистих відкладень, які можуть бути присутніми в водах, що дренуються.

Дренажні колодязі, що виробляються компанією InstalPlast Lask, виготовляються з гофрованих труб діаметром 315мм і 400мм.

Залежно від типу колодязі можуть комплектуватись пластиковим дном, кришкою та манжетами InSitu для підключення дренажних труб.

Переваги пластикових дренажних колодязів:

 

 • Невелика вага;
 • Легкість монтажних робіт;
 • Чи не висока ціна;
 • Висока кільцева жорсткість;
 • Висока корозійна стійкість;
 • Морозостійкість та удароміцність.

Сфери застосування:

Дренажні труби діаметром від 50мм до 160мм та дренажні колодязі застосовуються при будівництві приватних будинків, торгових центрів, для водозниження та водовідведення високих ґрунтових вод на полях та присадибних ділянках, при будівництві септиків з полем зрошення. Крім цього, дренажні труби можуть використовуватися для захисту вологопровідних труб і кабелів як зовнішній футляр.

Більше інформації:

 

Ви можете дізнатися більше про дренажні труби в бухтах, фітинги до них та дренажні колодязі, завантаживши буклети та інструкції у форматі pdf,
або
відразу перейти до замовлення асортименту в каталозі товарів, натиснувши кнопку "Замовити".